Deska bukowa


Ocena: 0 (z 0 głosów)

Przytulny klimat wewnątrz domu lub mieszkania? Istnieje wiele sposobów na jego uzyskanie, ale jeden pozostaje niezmienny od lat. To oczywiście zastosowanie wysokiej jakości drewna z ulubionego gatunku drzew liściastych lub iglastych. Różnorodność kolorów czy wzorów poszczególnych elementów ułatwia aranżację w stu procentach zgodnie ze swoim unikatowym gustem.

Po takie produkty jak deska bukowa warto zwrócić się bezpośrednio do Tartaku Rybojady, który jest zlokalizowany w pobliżu Świebodzina oraz Nowego Tomyśla. Wykwalifikowana kadra operująca profesjonalnym sprzętem i dysponująca wieloletnim doświadczeniem oferuje interesujące produkty uzyskiwane z surowców pochodzących ze sprawdzonych źródeł. Najlepszym potwierdzeniem tej rekomendacji jest znak odpowiedzialnej gospodarki leśnej FSC.

W ofercie dla klientów indywidualnych oraz firmowych znajdują się drewniane podłogi, więźby dachowe, fryzy, listwy, ale także graniak czy tarcica (stelażowa, iglasta, liściasta). Warto zwrócić uwagę na korzystny stosunek jakości do ceny.

Dodano:


Deska bukowa
Kontakt

Adres:

Tartak Rybojady Lidia Kapała

Rybojady 66-320

Rybojady 15

Telefon:

665 550 009

Witryna:

https://www.tartakrybojady.pl/

Zobacz także te firmy


service picture

STIER S.C.

Gorzów Wielkopolski

Czytaj o firmie
service picture

Denticus

Zielona Góra

Czytaj o firmie
service picture

Pro-Eco Karolina Kasprzak

Zielona Góra

Czytaj o firmie