Kolagen na stawy do picia


Ocena: 0 (z 0 głosów)

Firma Eurotelpol Krzysztof Dudziuk jest właścicielem sklepu internetowego, w którym można znaleźć asortyment wzbogacony o CBD w bezpiecznym stężeniu. Proponowane produkty to między innymi wielozapachowe olejki eteryczne, które nadają się do domowej aromaterapii. Sprzedaż obejmuje również kolagen na stawy do picia (jako zawiesina) bądź w kapsułkach. 

Sklep realizuje zamówienia od klientów z terenu całego kraju. Zakupu można dokonać poprzez stronę dostawcy (konieczne jest wcześniejsze założenie indywidualnego konta oraz zalogowania się na nie), e-mail bądź kontaktując się z pracownikami telefonicznie. Informacje o produktach są dostępne online, jednak kadra zawsze jest gotowa, by udzielać szczegółowych wyjaśnień odnośnie towaru, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

Dostawca zastrzega sobie, że nie obsługuje klientów, którzy odmówili zaakceptowania regulaminu sklepu i nie stosują się do wskazanych w jego treści wytycznych. Odmawia realizacji zamówienia również w przypadku kupujących niepełnoletnich.

Dodano:


Kolagen na stawy do picia
Kontakt

Adres:

Dobre-Suplementy.com.pl

Czekanów 63-410

Środkowa 37B

Telefon:

625-904-002

Witryna:

https://dobre-suplementy.com.pl/

Zobacz także te firmy


service picture

Duda-Cars S.A.

Leszno-Strzyżewice

Czytaj o firmie
service picture

NET MEDIA SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Poznań

Czytaj o firmie
service picture

Rowerowy raj

Piła

Czytaj o firmie