Obowiązkowy alkomat w aucie


Ocena: 0 (z 0 głosów)

Prowadzenie kampanii informacyjnej mającej na celu uświadomienie, jak ryzykowne jest prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu, to domena firmy AUTOWATCH Polska. Dostawca proponuje także funkcjonalne narzędzie badające stężenie niedozwolonych substancji we krwi (głównie promili). Jest ono w stanie unieruchomić zapłon i silnik jeśli tylko odczyt na skali pomiarów przekroczy określoną wartość.

Kadra odpowiedzialna za obsługę zamówień zapewnia, że dostępne w sprzedaży i w dzierżawie blokady alkoholowe daj wiarygodny pomiar, identyczny z tym, jaki kierowca otrzyma podczas kontroli policyjnej. Jest to wartościowy nabytek nie tylko dla osób prywatnych, ale również przedstawicieli branży transportowej, w której prawo wymaga, by obowiązkowy alkomat był w każdym aucie.

Firma stara się pomóc kierowcom, którzy wyrokiem sądu mają zabrane prawo jazdy na czas określony. Proponowane wsparcie obejmuje między innymi doradztwo, w jaki sposób przygotować dokumenty niezbędne do ubiegania się o skrócenie kary.

Dodano:


Obowiązkowy alkomat w aucie
Kontakt

Adres:

AUTOWATCH Polska

Warszawa 04-192

Lotnicza 18

Telefon:

22 610 02 02

Witryna:

https://autowatch.pl/

Zobacz także te firmy


service picture

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Warszawa

Czytaj o firmie
service picture

Smak Dzieciństwa

Warszawa

Czytaj o firmie
service picture

AKTIMEDICA SP. Z O.O.

Warszawa

Czytaj o firmie